Сучасні стилі інтер'єру


Сьогодні існує так багато різноманітних стилів інтер'єру, що в них легко загубитися. Численні з них сягають корінням в далеке минуле, але є і зовсім нові надбання. Сьогодні хочемо розповісти вам про найактуальніші сучасні тренди.

-Мінімалізм. Строгий, лаконічний і стриманий, він тяжіє до простоти і чіткості. Тут немає зайвих деталей і марної розкоші. Стримана колірна гамма, більше світла і простору, прості форми і текстури – все це мінімалізм в інтер'єрі. Традиційні матеріали – дерево, камінь, метал, кераміка, пластик і скло.

-Лофт. Лофт зародився за часів, коли старі занедбані заводи почали перебудовувати під житлові приміщення. Тут голі цегляні і бетонні стіни, відкриті комунікації, перегородки для зонування і яскраві акценти. Завдяки контрастам в лофт легко вписуються і класичні вінтажні меблі, і справжній хай-тек.

-Контемпорарі. Цей сучасний стиль побудований на поєднанні непоєднуваного. З одного боку – мінімалізм і максимальна простота форм, конструкцій і планування. А з іншого – складні кольори, фактурні матеріали і цікаві аксесуари. У контемпорарі зверніть увагу на багатофункціональні меблі і трансформери.

-Хай-тек. Вершина технологічності, хай-тек дозволяє відчути себе на борту справжнього космічного корабля. Тут переважають штучні матеріали, на кшталт акрилу і пластика, а також – скло і сталь у великій кількості. Не потрібно вбудовувати техніку, що особливо зручно на кухні. Основні кольори – чорний, білий і сірий, але можливі яскраві, і навіть кислотні акценти.

-Еко-стиль. Справжній тренд останніх років тяжіє до натуральності у всьому. Дерево, камінь, бавовна і льон, пісочні, коричневі і зелені відтінки, плетені меблі, живі квіти – все це сучасний еко-стиль. Все популярнішими стають вироби з перероблених матеріалів.

-Шеббі-шик. Це стиль для любителів романтики і витонченості. Вінтаж, відреставровані старовинні меблі, декоративні потертості, антикваріат, світлі і пастельні тони, квіткові орнаменти, текстиль і ажурні серветки. У шеббі-шику дуже багато від провансу.

-Неокласика. Класичні тренди на те і класичні, щоб пройти крізь століття. Але зараз вони отримали нове переосмислення, і окремі елементи розкішного класицизму поєднуються з рисами мінімалізму, контемпорарі та навіть хай-теку. Такі інтер'єри менш громіздкі і складні, але дуже ефектні.

-Поп-арт. Яскравий, експресивний і кітчевий стиль не залишає байдужих. Тут багато штучних і дивних матеріалів – від кольорового пластику до паперу і металу. Активно використовуються постери, вирізки з коміксів і інші елементи поп-культури. Популярні трафарети, колажі і неонове підсвічування.

-Кітч. Це ще більш екстравагантний стиль, популярність якого зараз стрімко зростає. Він з'явився як насмішка над класичною розкішшю і химерністю. І в підсумку використовує ті ж елементи, але наперекір усім стандартам. Тут часто зустрічаються дисгармонійні кольори, очевидні підробки, і навмисність в деталях в цілому.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter