Стилі спальних кімнат


Спальня - це мабуть перша кімната, для оформлення якої треба приділити багато уваги. Адже саме тут ми проводимо найбільше часу свого відпочинку. Саме тут ми можемо про щось помріяти та подумати, розслабитись та почитати улюблену книгу.

1.Спальня кімната в стилі кантрі - цей стиль прозивають "сільський". На сьогоднішній день існує багато напрямів даного стилю (французський, англійський, скандинавський). Цей стиль відрізняється тим, що тут використовуються сільські меблі, штори, покривала, килимки, картини сцен сільського життя, плетені крісла, а також натюрморти в самих простих дерев'янних рамках. Меблі в даному дизайні спальні використовуються виключно з натурального дерева та каменю.

 

 

 

2.Спальня кімната в стилі бідермеєр - така спальня характерна зручністю, якістю та міцністю. В даному дизайні доречне поєднання бличкучих та матових тканин. Дана спальня не вимагає розкішних меблів та занадто дорогого текстилю. В даному стилі вітається рукоділля та обов'язково наявність кімнатних рослин.

3.Спальня кімната в стилі вінтаж - спальня в яскравих фарбах, старовинних меблях та аксесуарах. У інтер'єрі такої спальні будуть гармонійно поєднюватись старі та нові меблі. Основними матеріалами будуть - дерево, метал та текстиль (під старовину).

4.Спальня кімната в класичному стилі - класичний інтер'єр підходить для спокійних та консервативних людей, які не ганяються за модою та які зуміли реалізувати себе в житті. Даний інтер'єр повинен мати правильну форму, світло та сімейний затишок. Класичний дизайн є стриманим та не переобтяжений деталями. Меблі повинні бути кольору натуральної деревини з бронзовою обробкою та синьо-зеленими відтінками текстилю.

5.Спальня кімната в стилі еко - у даному стилі важливі природні матеріали. Еко стиль - це дизайн який створений природою. Дана спальня повинна бути світлою та просторою, оформленою в теплих та м'яких тонах. В даній спальні буде приємно знаходитись морально та фізично.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter