Notice: Undefined property: stdClass::$paginator_total in /home/mebliski/mebliskif.com.ua/www/app/views/page_view.php on line 57

Шафа - прямий шлях до нірвани!


Ми обростаємо речами з катастрофічною швидкістю навіть нічого особливого й не купуючи. Як врятуватися від неминучого побутового міщанства? Можна звичайно все продати або подарувати, і виїхати до Індії відрікаючись від усього земного. Якщо ж цей варіант Вам не підходить тоді вихід один - купити шафу!

Що ж дасть нам таке цінне придбання?

1. Порятунок від безладу.
2. Як не дивно - збільшення простору.
3. Гармонію і заспокоєння.
4. Порядок і чистота в будинку - це запорука процвітання господарів.

Які шафи зараз в моді?

Переглянувши сотні відеороликів і фотографій, побувавши на всіх українських виставках, а так само на декількох зарубіжних, можемо розповісти про свої висновки:

1. Фурнітуру шафи треба ховати (видимі розсувні профілю вже не в моді)
2. Можна ховати саму шафу маскуючи його під стіни будинку (використовуючи фурнітуру відкривання без ручок, використовуючи висоту до стелі, пофарбувавши в колір стін).
3. Двері шафи можуть бути величезними, або можуть бути геометрично правильними (і не обов'язково це прямокутник, можна використовувати трикутники або будь-які інші фігури)
4. У моді сучасний стиль (яскравий або невидимий)
5. Двері шафи, можна робити дзеркальними, але профіль не має бути видно. Або ж навпаки, виділити дзеркало кричущої широкою рамою (класика або сучасний стиль)
6. У моді глухі фасади - більше глянець, але можна поєднувати глянець з матовою фактурою.
7. Нанесення фото вже не модно, хіба, що якщо воно буде справжньою творчою знахідкою.
8. Красиві дерев'яні двері завжди в моді.

Вибір за Вами, а в інтернет магазині Скіф Ви зможете замовити красиві шафи з масиву за вигідними цінами. Чекаємо Вас і Ваші замовлення!

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter