Розміщення столу в кабінеті по фен-шую


Східні практики допомагають привести в порядок розум, свідомість і робоче місце. Завдяки принципам фен-шуй, ви нарешті зможете сконцентруватися на справах і перестати відволікатися на дурниці. Ділимося основними секретами!

1. Гора за спиною. Вважається, що на робочому місці обов'язково потрібен надійний тил. Тому за спиною повинна бути «гора», а попереду – відкритий простір для огляду. Роль «гори» відмінно виконує стіна, але вона повинна бути прямою – без кута чи ніші. Будь-які складні конструкції притягують в життя складності і інтриги. А кут перед носом звужує горизонти і обмежує можливості.

2. Ніякої прохідної. За вашою спиною не повинно бути відкритого проходу. Крім того, що він просто нервує, по фен-шую вважається, що він зробить ваше становище на роботі хитким і вразливим. Якщо немає можливості сісти біля стіни, поставте ззаду екран, стелаж, рослину або будь-яку іншу перегородку.

3. Двері на увазі. Вхідні двері повинні завжди бути у вас перед очима. Не обов'язково сідати строго навпроти них. Але можете підвісити на них дзвіночок, який приверне увагу, коли хтось зайде в кабінет. Або встановіть дзеркало, в якому двері добре проглядаються.

4. Позиція влади. У своєму кабінеті кожен повинен бути начальником. Поставте стіл так, щоб вам подобалося ваше становище і те, що ви бачите перед собою. На відкритому просторі попереду має бути щось приємне погляду.

5. Ніяких балок. Не можна ставити робочий стіл з кріслом прямо під стельовими балками. За принципами фен-шуй це не принесе вам нічого, крім постійних головних болів.

6. Згладжуйте кути. Ми вже говорили, що за спиною або прямо перед очима не повинно бути кутка кімнати. Але це стосується і будь-яких інших кутів: шаф, диванів, полиць. Ніяких гострих кромок там, де ви працюєте! Вибирайте меблі з округленими краями, надіньте спеціальні насадки або задекоруйте поверхню м'якою тканиною. Бажано, щоб навіть гострі краї ролетів не дивилися в вашу сторону. Заодно це безпечніше, адже значно знижується ризик побутового травматизму в задумливому стані.

7. Закриті дверцята. Обов'язково закривайте всі дверцята та шухляди в столі і навколо. Короби, папки і шкатулки теж краще тримати закритими. Інакше це призведе до хронічної незібраності і неуважності.

8. «Ні» полицям над головою. Над головою не повинно бути нічого важкого і масивного. Це – постійний вантаж, який буде супроводжувати вас у роботі. Не кажучи вже про те, що це просто незручно і небезпечно.

9. Природне світло. За фен-шуєм на перший план виходить саме природне освітлення. По можливості, розташовуйте робочий стіл так, щоб розсіяне денне світло падало на неробочу руку. Коли ви пишете або друкуєте, бажано, щоб на ваші напрацювання не падала постійна тінь.

10. Нарешті, вам обов'язково потрібні якісні меблі. Це не тільки про фен-шуй, але і про ваше здоров'я, самопочуття та стан спини. В інтернет-магазині «Скіф» ви можете підібрати ідеальний стіл під свої завдання. А якщо потрібно, ми допоможемо з вибором!

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter