Notice: Undefined property: stdClass::$paginator_total in /home/mebliski/mebliskif.com.ua/www/app/views/page_view.php on line 57

Розміщення дзеркал в квартирі


Дзеркала в квартирі вирішують кілька не пов'язаних завдань:

  • Звісно, воно потрібно побуті, для зборів, догляду за собою;

  • Це стильний і ефектний декоративний об'єкт, особливо – дзеркало химерної форми або в гарній рамі;

  • Дзеркальні поверхні допомагають скоригувати геометрію простору, візуально збільшити кімнату і наповнити її світлом.

Всі три пункти вимагають окремої уваги, особливо – якщо ви хочете їх гармонійно об'єднати.

Де встановити дзеркала?

Продумайте, в яких саме кімнатах вам потрібні дзеркала. В першу чергу, це передпокій, неподалік від дверей. Там потрібна велике широке дзеркало, мінімум в половину зросту, а краще – на весь.

Дзеркало буде дуже до речі у ванній кімнаті – як мінімум для косметичних та гігієнічних процедур. Продумайте розташування так, щоб відображення вам подобалося і не бентежило ні в яких ракурсах. Дзеркала для ванної краще вибирати в відповідних розділах – з сантехнікою або меблями для санвузла. Всі елементи і кріплення повинні бути вологостійкими, не боятися пари і температурних перепадів. Для цього на скло наноситься спеціальний захисний шар – щоб в майбутньому не було іржавих плям.

У спальні дзеркало теж буде доречним, особливо – якщо там стоїть туалетний столик або шафа з одягом. Хтось віддає перевагу великим дзеркалам на всю стіну – і це вже питання індивідуальних вподобань.

У дитячій обов'язково потрібно окреме дзеркало, адже дитині необхідна своя територія і свої речі. Вибирайте тільки безпечні моделі та рами з надійними кріпленнями, щоб чадо не могло його впустити, розбити чи поранитися.

У кухні або вітальні дзеркальні поверхні зазвичай несуть функціональне значення. Наприклад, щоб візуально збільшити кімнату і розсунути стіни. Ще це цікавий прийом при оформленні ніш і гіпсокартонних конструкцій. Наприклад – під телевізор. Екстравагантно і незвично в сучасних інтер'єрах виглядають дзеркальні кухонні фартухи.

Розташування дзеркал по фен-шую

У східній філософії дзеркала – дуже важливий і значущий предмет. Тому їх не можна розташовувати бездумно. Наприклад, їх місце розташування має збігатися з іншими речами з позитивною енергетикою. Так вони будуть відображатися, а ефект подвоїться.

Ще один популярний прийом – установка невеликої дзеркальної ділянки навпроти обіднього столу. Вважається, що відображення сімейних трапез збільшує достаток в будинку.

На якій висоті вішати дзеркало?

Дзеркало повинно бути в першу чергу зручним, причому для всіх домочадців. Найпростіший розрахунок висоти – це зріст найвищого члена сім'ї плюс 2-3 сантиметри. На цій висоті повинен бути верхній край. Нижній розраховується практично так само, тільки від висоти лінії сонячного сплетення найнижчого члена сім'ї потрібно відняти 2-3 сантиметри. Якщо потрібно дзеркало, яке однаково підійде і дітям, і дорослим, вибирайте моделі на весь зріст.

Дзеркала і меблі

Найкраще планувати розташування дзеркал одночасно з вибором меблів, щоб всі предмети добре вписувалися і гармонійно поєднувалися між собою. Заодно можна продумати дзеркальні дверцята, приховані дзеркала в шафах та інші хитрощі. Найбільш наочно – подивитися і порівняти різні варіанти в каталозі «Скіф». Якщо ви шукаєте добротні дерев'яні меблі та інтер’єрні аксесуари – це те, що вам треба!

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter