Поради вибору меблів для вітальні від фабрики «Скіф»


Правильно підібрати меблі у вітальню, та ще й так, щоб вони ідеально вписувались в інтер’єр, дуже не просто.

Мабуть в кожного колись виникало питання: які меблі купити у вітальню, який дизайн та стиль придумати. Фабрика меблів «Скіф» підготувала для вас декілька хороших порад по цьому.
  Правильно обрати меблі для вітальні – це значить, обрати меблі які будуть:
1)Функціональними, 2)Подобатися вам та всій вашій сім’ї, 3)Органічно виглядати в інтер’єрі та створювати затишок.
Кожна з цих вимог однаково важлива. Але з цього почати? Запитаєте ви.
Першим кроком буде
«планування інтер’єру» - це дуже цікава але нелегка робота. Якщо ви не дизайнер і у вас немає знайомого декоратора або коштів на оплату послуг дизайнера, то вам все таки доведеться справлятись із завданням самостійно.
Наступним кроком буде – вирішити, для чого потрібна вітальня, визначити її основну функцію. Наприклад, якщо вітальня потрібна для сімейного затишку, щоб просто по вечорам дивитись телевізор, то набір меблів буде один. Якщо ви така людина яка любить веселі компанії та вечірки, тоді набір меблів буде іншим.

Кольорове рішення інтерєру

Важливу роль в оформленні вітальні грає колір меблів. Він може бути дуже різним. Це все буде залежати від основного призначення вітальні. В кімнаті для сім’ї будуть доречними заспокійливий блакитний або салатовий відтінки. У кімнаті для веселих посиденьок добре виглядатимуть яскраві меблі.
   Білі меблі у вітальню – це буде універсальне рішення, яке підійде до будь-якої кімнати. Тоді як темна обстановка буде доречною лише в просторому приміщенні. Бежеві та кремові кольори будуть гарно виглядатимуть у будь-якій кімнаті. Якщо інтер’єр буде здаватись занадто «прісним», його завжди можна буде прикрасити яскравими аксесуарами.

Так які ж меблі потрібні для вітальні?

 

Визначившись з плануванням, призначенням та кольорами, варто почати думати як вибрати меблі для вітальні. Тут насамперед потрібно орієнтуватись на функцію простору. Якщо планується використовувати меблі для зберігання, то в меблів повинні бути такі модулі як : шафи, комоди, тумби.
У західній Європі під гарнітуром для вітальні розуміють стандартний набір меблів:
Шафа;
М'які крісла;
Диван;
Журнальний стіл.
Деякі виробники крім цього в комплект включають обідній стіл з кількома стільцями.

Вибір стилю меблів для вітальні

До того як обрати меблі для вітальні, потрібно врахувати бажане стильове рішення. Зовнішній вигляд меблів повинен відповідати обстановці кімнати. Обирати можна ґрунтуючись на особистих уявленнях і звичайно на модних тенденціях.
​    Якщо комусь більше до душі природні мотиви і плавні лінії, тоді ідеальним рішенням буде для вас стиль модерн. А якщо затишна вітальня представляється в спокійних тонах, з м’яким килимом і високими кріслами то можна обрати класичний стиль.
​     
Ті хто люблять затишну обстановку теж можуть знайти для себе пару варіантів. Наприклад, прованс, передбачає використання натуральних матеріалів, і спокійних тонів.

 

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter