Популярні різновиди дерев'яних меблів


Звичайно, у кожного свої уявлення про те, якими мають бути хороші, практичні і красиві меблі. Але все-таки можна виділити загальні тенденції і скласти приблизний список найпопулярніших різновидів. Саме це ми в інтернет-магазині «Скіф» і зробили. Отже, які ж дерев'яні меблі вибирають найчастіше?

1. Дерев'яні столи. Тут все зрозуміло і очевидно. Це кухонні, письмові, журнальні та кавові столи всіх видів і розмірів. Незалежно від призначення, тут важлива надійність і довговічність конструкції. Дерево чудово вирішує всі поставлені завдання. Найчастіше дерев'яні столи традиційних форм і на чотирьох ніжках, хоча зустрічаються варіанти. Особливо гарні моделі з масиву, які ви легко знайдете в нашому каталозі.

2. Дерев'яні ліжка. Ліжко – центр будь-якої спальні, і її головний атрибут. До його якості теж пред'являються підвищені вимоги, адже від цього безпосередньо залежить здоровий сон, а значить – самопочуття і бадьорість протягом дня. Дерев'яні каркаси можуть бути різних розмірів і форм, з бортами, ніжками або вбудованими коробами. Залишиться тільки підібрати хороший ортопедичний матрац.

3. Дерев'яні шафи. Незважаючи на різноманітність доступних матеріалів, шафи з дерева все ще залишаються класикою. Сучасні моделі давно відійшли від старих громіздких «стінок», і ви можете знайти варіант під будь-який інтер'єр. Натуральна деревина завжди екологічніша від її аналогів. Особливо це важливо в спальні і дитячій.

4. Дерев'яні комоди. Звичайно, шафа може замінити комод, і швидше за все буде більш місткою. Але комоди і далі залишаються актуальними для вирішення своїх завдань. А все тому, що для зберігання цілого ряду речей куди зручніше використовувати місткі широкі ящики. А ще комод можна поєднати з дзеркалом, туалетним столиком або використовувати його верх як полицю.

5. Дерев'яні стелажі. Зараз дуже популярні легкі стелажі з металу і скла. Але вони вписуються далеко не в будь-який інтер'єр. Їх складно поєднувати з іншими меблями, і вони підходять не під всі завдання. З деревом такої проблеми немає. Книги, колекції, музичні платівки та інші дрібниці будуть зберігатися в ідеальному порядку.

6. Дерев'яні серванти. Серванти не так часто зустрічаються в сучасних мінімалістичний інтер'єрах. Але вони гарні в класичних кухнях і в кухнях в стилі прованс або кантрі. У реальному житті саме так найзручніше зберігати посуд, келихи та інші дрібниці.

7. Дерев'яні тумби. Ще одні класичні меблі, які ніколи не застаріють. Особливо актуальні тумби біля ліжка та біля диванів. У них можна зручно ховати підручні дрібниці, не захаращуючи поверхню. А саму поверхню використовувати замість маленького столика для чашки чаю, нічника або книги.

8. Дерев'яні кухні. Кухонні гарнітури з дерева – не найбільш бюджетний, але дуже ефектний варіант. Вони красиві, практичні, служать роками і роблять кухню затишнішою й теплішою однією своєю наявністю. Але потрібно правильно підібрати хорошу стільницю для робочої зони. Наприклад, з натурального або штучного каменю.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter