Очевидні переваги дерев'яних меблів


Натуральне дерево завжди виглядає розкішно – і з цим дивно сперечатися. Природні матеріали дають те саме відчуття тепла і затишку, якого так не вистачає! І ми в інтернет-магазині «Скіф» знаємо це, як ніхто інший!

Розповідаємо про основні переваги дерев'яних меблів:

1. В першу чергу це справжня екологічність. На відміну від багатьох сучасних матеріалів, які звуться такими, але все-таки містять синтетичні домішки, дерево повністю натуральне. Ні за яких умов воно не виділяє небезпечних і токсичних компонентів. Навіть при загорянні. Більш того, корисні фітонциди в складі деревини позитивно впливають на мікроклімат в приміщенні і навіть корисні для здоров'я. Завдяки натуральним смолам і ефірним оліям в кімнаті легше дихається, а ви назавжди забудете про проблеми з диханням і алергією.

2. Дерево – міцне і довговічне. Звичайно, сучасні пластики служать десятиліттями. Але натуральне і корисне дерево може прослужити навіть довше! Якщо за такими меблями правильно доглядати і дбайливо з ними поводитися – їх можна передавати з покоління в покоління. І наочним тому підтвердженням є розкішні дерев'яні інтер'єри старовинних палаців і садиб.

3. Дерево ніколи не виходить з моди. Інтер'єрні тренди так само мінливі, як і будь-які інші. І тільки справжнє дерево завжди залишається актуальним. Причому настільки, що можна легко вписати класичний гарнітур в сучасний стиль і навпаки.

4. Краса і різноманітність – ще один важливий критерій. Є десятки порід дерева, і у кожного – своя неповторна фактура, малюнок і відтінок. Можна підібрати меблі, більш стійкі до вологи або яскравого сонця. Світлі, темні, червоні, оливкові сорти – все це в вашому розпорядженні. Діапазон відтінків одного тільки дуба охоплює всі відтінки від блідого до насиченого жовто-коричневого. Крім того, буває деревина різної щільності. Наприклад, мала щільність властива сосні, ялині, липі і осоці, середня – буку, дубу та березі, а висока – тису і грабу. Звісно, деревина високої щільності найміцніша і найдовговічніша.

5. Навіть найтиповіші дерев'яні меблі завжди унікальні. Це відбувається тому, що навіть з одного стовбура ніколи не буде повністю ідентичних фрагментів. Дерево – єдиний матеріал, дрібні дефекти якого перетворюються на дивовижну родзинку.

6. Простота обробки – це найважливіша технічна перевага. Завдяки ній з дерева можна створювати меблі різних форм і конфігурацій. Дерево пиляється, шліфується і згинається. Використовуються дошки, масив або окремі фрагменти.

7. Універсальне дерево дивовижно поєднується з будь-якими іншими матеріалами: текстилем, плиткою, каменем, склом, цеглою і металом. А сучасні тренди дозволяють гармонійно поєднувати його навіть з пластиком або акрилом.

8. Дерев'яні меблі – це завжди показник статусу. Якщо вам важливо, щоб за будь-яких умов інтер'єр виглядав презентабельно – це той самий вибір. До речі, саме тому дерев'яними меблями часто оформляють кабінети керівництва, прийомні зали, переговорні кімнати.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter