Найпопулярніші форми дзеркал для ванної кімнати


Дзеркало – незамінний атрибут будь-якої ванної кімнати. Немає потреби пояснювати, чому воно необхідне. Замість цього ми краще розповімо про найпопулярніші форми і різновиди.

Почнемо з основного. Для ванної кімнати краще вибирати дзеркала на срібній основі або інші стійкі до корозії варіанти. Те ж саме стосується рами – вона повинна бути пристосована до умов постійної вологості. У маленькій ванній кімнаті гарні великі і не дуже низькі дзеркала, які візуально збільшують простір. А ось що стосується ширини – якщо дзеркало знаходиться над раковиною, то вибирайте під неї.

Основні форми дзеркал для ванної кімнати:

-Квадрат – відмінний варіант для витягнутих довгих санвузлів, щоб візуально зробити простір більш гармонійним.

-Коло або півколо – дуже елегантне і витончене рішення для тих, хто особливо цінує естетику. Це хороший варіант для класичних інтер'єрів.

-Овал так само добре коригує сприйняття простору, але виглядає не так різко, як квадрат або прямокутник, за рахунок згладжених кутів. Дуже гармонійне рішення.

-Прямокутник хороший різноманітністю розмірів і способів розташування – від високого вертикального до широкого горизонтального.

-Кутові дзеркала варто згадати окремо, як ефектний дизайнерський прийом. Вони вимагають найбільше місця, особливо якщо ще потрібні полки і підсвічування. Але в той же час саме вони найсильніше збільшують простір.

-Фігурні дзеркала можуть бути взагалі будь-якими, і вони гарні для сучасних, футуристичних і авангардних інтер'єрів. Таке дзеркало буде ще й відмінним аксесуаром. Але вони краще виглядають в просторих ваннах з мінімалістичним дизайном.

Вбудовані дзеркала для ванної кімнати

Ще одне дуже функціональне і універсальне рішення в умовах обмеженого простору. Найчастіше зустрічаються дзеркала, вбудовані в підвісні меблі. Наприклад, замість дверцят, за якою ховаються полички для підручних дрібниць.

Є більш екстравагантне, але дуже ефектне рішення – дзеркало, вбудоване в оздоблення. Його складніше встановити, але воно завжди виглядає дуже свіжо і оригінально, а ще – не займає вільну площу.

Дзеркала з аксесуарами

Підлогові дзеркала з підставкою зустрічаються у ванних кімнатах куди рідше, ніж настінні підвісні. Але в той же час для просторого санвузла це хороший спосіб освіжити інтер'єр і оновити обстановку з мінімальними зусиллями.

Дзеркала з полицею, мабуть, найпопулярніші за рахунок своєї функціональності. Цікавий сучасний варіант – дзеркало з сенсорним годинником. Зверніть увагу, якщо полюбляєте хай-тек.

А ось для класики хороші дзеркала в декоративних рамах. Так воно перетворюється в самостійну прикрасу інтер'єру, причому раму можна підібрати буквально будь-яку, будь-якої форми, з будь-якого матеріалу і будь-якого забарвлення. Тільки пам'ятайте про вологість.

Дзеркало з кованими елементами виглядає розкішно і привносить в інтер'єр нотки старовини. Дзеркала з фацетом – це моделі зі скошеним краєм, який ефектно грає на світлі. А вже скільки зараз варіантів моделей з підсвічуванням – неможливо порахувати.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter