На чому не можна заощаджувати при купівлі меблів?


З одного боку, меблі вибирають дійсно довго і уважно. З іншого – все одно хочеться трохи заощадити, або хоча б не переплачувати за те, що цього не варте. Ми в інтернет-магазині «Скіф» точно знаємо, на чому можна або не можна економити, і готові поділитися інформацією!

- Матеріал. Перший і головний критерій. Яким би привабливим не здавався бюджетний сегмент, тут потрібно враховувати, що найдешевші матеріали завжди програють в довговічності і естетиці. І навіть якщо естетика для вас не на першому плані, меблі з неякісних матеріалів прослужать в рази менше. А значить, що в кращому випадку через кілька років вам доведеться їх міняти. Що дешевше: кілька таких замін або один раз купити дійсно добротні меблі?

Безпека. Цей пункт частково пов'язаний з попереднім – матеріалом. Особливо обережними потрібно бути алергікам і людям з проблемами дихальної системи. Будь-які токсичні компоненти в дешевому пластиці або сполучному ДСП постійно будуть перебувати в повітрі у вашій кімнаті.

Фурнітура. Категорично не можна економити на фурнітурі. Саме вона забезпечує працездатність шаф, висувних ящиків, розкладних диванів та інших конструкцій. Особливо це стосується меблів, які використовуються часто. Порахуйте, скільки разів за день ви відкриваєте стулку шафи або висуваєте кухонний ящик. Замінити погану фурнітуру в майбутньому не тільки дорого і складно, але ще й не завжди можливо без шкоди для меблів.

Стільниця. Окремий момент, на який хотілося б звернути увагу – вибір стільниці. Вона постійно піддається значним навантаженням. Їй потрібен захист від вологи і температур. Навіть якщо це не робоча поверхня, і ви на ній не ріжете, вона поступово затирається. Крім того, потрібна хороша обробка кромки і всіх стиків.

Функціональність. Дешеві меблі завжди конструктивно простіше, і це зрозуміло. Але не варто економити на функціональності. Сучасні системи зберігання зробили крок так далеко вперед, що вкладення в їх покупку окупається сповна комфортом і зручністю. Особливо, якщо у вас маленька квартира, велика родина або просто багато речей. У такому випадку економія на висувних секціях, ящиках, додаткових модулях і грамотному наповненні шафи – справжній злочин.

Збірка. Якщо ви купуєте меблі в розібраному вигляді і не впевнені в своїх силах, ніколи не економте на послугах збирачів. Тим більше, дуже часто заводські деталі потрібно «підганяти» прямо на місці.

Упаковка. Якщо ви замовляєте меблі з доставкою, не намагайтеся заощадити на упаковці. У реальному світі пересилання та перевезення ніколи не бувають такими дбайливими і делікатними, як нам би того хотілося. Є висока ймовірність, що в процесі можна пошкодити фасад або конструктивні елементи. Тож в цьому питанні завжди краще трохи перестаратися.

Дизайн. Навіть якщо зараз вам здається, що естетика не важлива, і краще знайти простіший варіант– подумайте кілька разів. В ідеалі, вам жити з цими меблями не один рік. Так що набагато краще, якщо вони будуть вас радувати з першого дня, а не спочатку доведеться болісно звикати до чогось негарного, але бюджетного, а потім планувати, як би швидше змінити цю річ.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter