Must have: комод в спальні


При облаштуванні спальні потрібно визначитися не лише з ліжком, а й з меблями для зберігання речей. Навіть якщо ви принципово не хочете громіздку шафу, все одно кудись доведеться складати спальні приналежності, білизну, а можливо і одяг. Для цього ідеально підходить комод.

Переваги комода очевидні. Він менший за шафу, але все одно дуже місткий і багатофункціональний. У нас в інтернет-магазині «Скіф» ви зможете знайти моделі різного розміру і конфігурації. Кілька ящиків, бічні шафки – вибирайте варіант під свої завдання.

У широкі ящики дуже зручно складати постільну білизну, подушки та ковдри. Верхню поверхню можна використовувати замість полиці для потрібних речей або милих серцю дрібничок. Над ним можна повісити дзеркало, і тоді він замінить повноцінний туалетний столик.

Нарешті, комод просто добре виглядає і гармонійно доповнює інтер'єр. А в класичних стилях він взагалі незамінний. Недолік тільки один: якщо потрібно заховати дійсно багато речей, в комод вони можуть не вміститися.

Розміри комодів

За традицією висота комодів становить від 85 см, інакше він буде мало відрізнятися від тумби. Оптимальний варіант з урахуванням людського зросту – близько 130 см. Середня глибина – 30-50 см, а ширина – від 50 до 200 см. Зовсім маленькі моделі швидше декоративні, так що в спальню краще підійде більш просторий варіант.

Форми комодів

Крім класичних прямокутних комодів є і інші варіації:

  • Кутові відмінно економлять місце в маленькій спальні і допомагають використовувати кожен сантиметр простору. Адже саме кути зазвичай пропадають без діла. В такому комоді потрібно особливу увагу приділити наповненню і висувним механізмам. Конструкція може бути Г-образною, п’ятистенною або трапецієподібною.

  • Радіусний комод криволінійний – кутовий або повністю круглий. Така модель складніше у виконанні, але ще краще економить простір. Завдяки округленими краю про нього не доведеться спотикатися або заглиблюватися. Круглі моделі оснащені обертовими секціями.

Є й найрізноманітніші комбіновані конструкції, які поєднують різні варіації і робляться зазвичай на замовлення.

Конфігурація комода

Класична конфігурація комода – це чотири однакових висувних шухляди. Але зараз моделі набагато різноманітніші.

  • Наприклад, високі секції підійдуть для ковдр і подушок.

  • Глибокі і довгі – для постільної білизни і трикотажних речей. 

  • Вузькі і довгі – для аксесуарів, на кшталт ременів, краваток і шарфів, яким вічно складно знайти місце, щоб вони не м'ялися.

  • Дрібні ящики або ящики з органайзерами і роздільниками підходять для нижньої білизни, шкарпеток, панчіх, косметики і прикрас.

Куди поставити комод?

Щоб комод в спальні не заважав, потрібно враховувати площу кімнати ще до покупки. Важливо, щоб він не захаращував прохід і не стояв прямо біля входу, інакше через нього хтось постійно буде спотикатися. Біля ліжка краще не ставити занадто громіздкі моделі, щоб не було відчуття, що комод тисне на голову.

Обов'язково враховуйте глибину висувних ящиків, щоб після установки їх можна було спокійно дістати і пройти поруч. Вузькі і довгі комоди можна ставити прямо під стіною майже де завгодно – вони практично не займають місця.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter