Модульні меблі. Одні переваги!


Кожен, хто хоч раз обставляв квартиру з нуля, знає, як важко підібрати меблі. Потрібно, щоб вони були місткими, функціональними, красивими, але не захаращували весь вільний простір. Типові гарнітури давно набридли. Чи є вихід?

У нас в інтернет-магазині «Скіф» є! Так що сьогодні ми розповімо вам, що таке модульні меблі і які їх переваги.

Як це працює?

Особливість модульних меблів очевидна з їх назви. Гарнітур складається з окремих модулів, які можна збирати, комбінувати і розставляти на свій розсуд. Це повністю вирішує проблему, коли типові корпусні конструкції спочатку нікуди не влазять, а потім половина непотрібних секцій то пустує, то забивається мотлохом.

По суті, модульні меблі – це свого роду конструктор, який ви можете складати на свій розсуд. Більш того, цей конструктор можна міняти або доукомплектувати вже в процесі.

Переваги модульних меблів

Модульним може бути що завгодно – від кухонних гарнітурів до комодів, стелажів, спальні. Особливо гарні і практичні такі системи для санвузлів і дитячих. У вітальнях і кухнях вони теж з кожним роком зустрічаються все частіше. Вже є навіть модульні дивани та м'які куточки.

Отже, докладніше про переваги:

  • Економія простору. У маленьких квартирах і студіях на рахунку кожен метр, і такі меблі рятують ситуацію. Окремі модулі зазвичай досить компактні, так що їх можна помістити навіть в обмеженому просторі. Якщо після установки ви зрозумієте, що чогось не вистачає – це можна докупити окремо.

  • Можливість перепланування. Корпусні шафи важкі та громіздкі, а старі стінки ще й часто скручені болтами між собою. З модульними меблями такої проблеми немає. Ви можете робити перепланування кожен раз, коли знадобиться або просто захочеться. Вам не потрібна допомога вантажників або компанії друзів. До речі, навіть під час переїзду модульну систему легко забрати з собою.

  • Естетика. Модульну систему роблять в різних стилях – під будь-який інтер'єр. При цьому весь комплект буде гармонійним, і більше не доведеться турбуватися, як новий комод або стелаж буде поєднуватися з іншою обстановкою.

  • Функціональність. Модульну систему можна поєднувати, як завгодно, включаючи найбільш неординарні завдання. Навіть якщо вам не потрібна шафа, але з якоїсь причини потрібні дві тумби під телевізор – це не проблема. А ще окремі блоки зручно використовувати для зонування кімнати. А в дитячій гарнітур буде легко змінюватися разом з потребами швидко зростаючого малюка.

  • Вартість. У більшості випадків індивідуально зібрана під ваші завдання модульна система обійдеться дешевше стандартних меблів на замовлення. А по результату і за зовнішнім виглядом вона не поступається. Для виробництва так само використовуються різні матеріали – від пластика до цінних порід дерева.

Ложка дьогтю тут є, але на наш погляд вона досить незначна. По-перше, розміри модулів зазвичай стандартизовані. Але у цього мінуса є зворотна сторона – ви точно знаєте, що отримаєте, без несподіваних щілин або підрізаних стільниць. По-друге, вибір форм теж досить одноманітний і лаконічний. У той же час, саме це дозволяє створювати різні комплекти і планування, які завжди будуть виглядати гармонійно.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter