Меблі, які необхідні для кімнати підлітка


Діти швидко ростуть, але ж хочеться оточувати їх найкращим. Правильний вибір меблів для підлітка – це не тільки запорука його комфортного життя, а й безцінний внесок у здоров'я. Особливо, коли мова йде про ліжка, дивани, стільці та крісла. Та й з шафами все не так просто, адже саме в цьому віці формується смак і інтереси, хочеться спробувати все і відразу.

Ми в інтернет-магазині «Скіф» точно знаємо, як зробити кімнату підлітка зручною і безпечною. Для початку розберемося, які меблі потрібні.

-Насамперед знадобиться робоче місце. Діти ходять до школи, роблять домашнє завдання, займаються з репетиторами, грають за комп'ютером і шукають нові хобі. В ідеалі, потрібен великий стіл з місткими ящиками для канцтоварів та дрібниць. Добре, якщо на одній стільниці без постійних перестановок поміщається комп'ютер і підручники з зошитами. Зверху знадобляться шафи і полиці, щоб підліток міг самостійно розкласти свої речі. Обов'язково потрібна настільна лампа, щоб тінь не падала на зошит або книгу. 

-До столу обов'язково потрібен якісний офісний стілець. Найкращі – геймерські моделі, але вони і найдорожчі. Підійде і простіший варіант, якщо у нього регулюється висота і є зручна підтримуюча спинка. Саме сидіння за неправильними стільцями – причина більшості проблем зі спиною у сучасної молоді.

-Ліжка від підлітків вже не відрізняються від дорослих, тож бери стандартні розміри. Часто підліткам неважливо наскільки зручно їм лежати, адже після насиченого дня вони миттєво засипають. Тому про правильний ортопедичний матрац повинні подбати батьки.

-Якщо дитяча кімната маленька, замість ліжка можна поставити диван. Але вибирай модель, яка розкладається в повноцінне спальне місце без стиків і подушок. Такі дивани нічим не поступаються ліжку, а вдень його можна використовувати для відпочинку або запросити друзів.

-Дитяча шафа теж повинна бути значного розміру. По-перше, у підлітків багато підручників. По-друге, з'являються костюми, сукні та об'ємні зимові речі. Якщо дитина цікавиться спортом або творчістю, знадобиться місце для зберігання інвентарю. А ще залишаються постіль, рушники та інші дрібниці. Найкраще підходять шафи-купе або місткі комоди з широкими ящиками. Але в другому випадку все одно знадобиться окрема вішалка для довгих речей.

-Зручний варіант для маленьких дитячих – двох'ярусні меблі. Наприклад, зверху знаходиться спальне місце, а знизу – шафа і робочий стіл. Звичайно, це менш зручно, зате в рази економить простір.

-Не забувайте про дрібниці. Підлітку точно так само знадобиться велике дзеркало, тумбочка, туалетний столик, пуф у приставки, книжкові стелажі – все дуже індивідуально. Оскільки підлітки вже цілком дорослі для самостійних рішень, рекомендуємо спочатку обговорити з дитиною, як вона бачить свою кімнату.

В ідеалі, щоб меблі були витримані в одному нейтральному стилі і в таких же нейтральних тонах. Тому що в цьому віці вподобання часто змінюються, і вже через півроку дитині може абсолютно перестати подобатися ремонт. Якщо хочеться додати фарб і атмосфери – для цього краще підійдуть аксесуари, текстиль та інші дрібниці.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter