Камін в інтер'єрі вітальні: як підібрати правильно


Багатьом здається, що мрії про камін далекі від реальності в сучасних будинках і квартирах. Але ми в інтернет-магазині «Скіф» точно знаємо, що варіанти є. І знаємо, як їх облаштувати. Так що розповідаємо про різні види камінів для вітальні і про те, як їх правильно вибирати.

Вбудований класичний камін

Для його монтажу дійсно потрібно багато місця і часу. Це та сама класична конструкція, яка при цьому досить масивна і громіздка. Але зате такий камін миттєво перетворює будь-яку вітальню і наповнює її теплом і затишком. А в приватному будинку його ще і можна використовувати як додаткове джерело опалення, причому відразу для декількох кімнат.

Тристоронній камін

Особливість в тому, що вогонь видно з усіх трьох сторін відразу. Замість бічних частин використовується спеціальне високоміцне скло, яке забезпечує оптимальний огляд. Для монтажу такої конструкції потрібна фальшстіна, тому її зручно використовувати для зонування просторої вітальні. Є різні види тристоронніх камінів – дров'яні, газові та на біоетанолі. Додатковий плюс – рівномірний прогрів повітря з усіх боків.

Настінний камін

Цю конструкцію простіше монтувати. Він досить компактний, стильний і ідеально вписується в сучасні інтер'єри і неокласику. Настінний камін підключається до розетки. Це не обов'язково виключно декоративна модель. Він може бути електричним або біокаміном. Основні матеріали – метал і загартоване скло.

Фальш-камін

А це вже виключно декоративна конструкція. З гіпсокартону створюють короб, що нагадує основу класичного каміна. Можна вибирати будь-які оздоблювальні матеріали та способи облицювання. У такому каміні немає вогню, тому йому не потрібен димар і не потрібна підводка до комунікацій. Хоча за бажанням всередину можна вбудувати електрокамін. Або обмежитися декоративної композицією зі свічок.

Електричний камін

Найдоступніший варіант, якщо мова йде про сучасні квартири. За своєю суттю це імітація справжнього каміна зі створенням ілюзії гарячих дров. Є моделі відразу зі звуком вугілля, шо потріскує – для повноти картини. Якісну імітацію полум'я вдається отримати за рахунок особливого тканого матеріалу або спеціальних відбивачів. Ціновий діапазон електричних камінів варіюється в широких межах, в залежності від можливостей моделі. Є навіть зовсім бюджетні варіанти.

Камін-буржуйка

Колись такими камінами користувалися тільки дачники, тому що це просто і функціонально. Але з модою на лофт і навмисну ​​грубість такі каміни з'явилися в інтер'єрах елітних дизайнерських віталень. За своєю суттю це маленька дров'яна піч, найчастіше – з чавуну або металу. Буржуйки компактні, не вимагають складного монтажу та прості в обслуговуванні і експлуатації.

Біокамін

Це досить практичний і екологічний варіант для будинку. Він працює на біоетанолі – спеціальному рідкому паливі на основі рослинної сировини. Воно дійсно прогорає і дає вогонь, але при цьому не виділяє ніяких токсичних речовин. Так що можна обійтися без складних димохідних конструкцій, які часто просто неможливо спорудити в будинку.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter