Notice: Undefined property: stdClass::$paginator_total in /home/mebliski/mebliskif.com.ua/www/app/views/page_view.php on line 57

Яким має бути письмовий стіл школяра


Вибір письмового столу для дитини – непросте завдання. Адже з одного боку, його потрібно купувати відразу з першого класу, а з іншого – хочеться, щоб він прослужив якомога довше. При цьому школярі швидко ростуть, і під час формування постави і хребта правильне робоче місце – принципово важливий момент.

Як розрахувати розмір?

Правильний прорахунок габаритів – основне завдання при виборі меблів для школяра. Естетика і дизайн йдуть далеко на другий план, якщо дитина буде постійно горбиться або не зможе зручно всістися.

  • Вибирайте столи шириною від метра і більше, щоб можна було зручно розкласти підручники і зошити.

  • Оптимальна глибина – від 60-70 см. Цього вистачить, щоб встановити під стінкою настільну лампу, підставку для книг або монітор.

  • Висота розраховується з урахуванням росту дитини. Наприклад, 46 см при зростанні до 115 см, 58 см на 130-145 см або 63 см на 145-160 см. У цьому плані добре зарекомендували себе моделі з регульованими ніжками, які дозволяють змінювати висоту стільниці.

Конфігурація столу для школяра

Якщо це парта з похилою стільницею, бажано, щоб кут був до 25-30 градусів. Чи не буде зайвою підставка для ніг, щоб вони не висіли в повітрі – це теж шкідливо. І обов'язково продумайте місця для зберігання. Наприклад:

  • Прості однотумбові столи – це класика. З одного боку знаходиться модуль з ящиками або шафкою для речей. Це найкомпактніший, але не найпрактичніший варіант, тому що всі підручники з зошитами та канцелярським приладдям просто неможливо зручно скласти в одну маленьку тумбу.

  • Двотумбові письмові столи побільше і значно місткіші. Сюди поміститься все необхідне, але є зворотна сторона медалі – залишається занадто мало місця для ніг.

Що робити в такій ситуації? Зверніть увагу на столи з додатковими або приставними модулями збоку. Вони більш громіздкі, але зате куди більш практичні. Згодом другий модуль можна буде пересунути в інше місце і використовувати замість комода.

Не менш популярні моделі з підвісними полками і навіть шафками зверху. Але тут потрібно відштовхуватися від розташування столу. Якщо біля стіни це можливо, то біля вікна такий варіант ніяк не встане.

Вибір матеріалу для столу

Класичні письмові столи роблять з дерева в його різних варіаціях. Звичайно, є пластик, метал і скло – але для найменших учнів це не найвдаліший і не надто безпечний варіант.

Найбюджетніші столи зроблені з ДСП або його ламінованої варіації – ЛДСП. Вони досить практичні, але не дуже довговічні. Матеріал не пристосований до великих навантажень. А якщо раптом дитина захоче піднятися на стіл з ногами? Зрештою, це синтетичні композити, хоча і натуральній основі.

МДФ – більш екологічний і сучасний матеріал. Він дорожчий, але куди ближчий до натурального дерева. Часто МДФ використовують для виготовлення корпусних меблів. Але навіть цей композит не такий надійний, як натуральна деревина.

Масив дерева – найбільш екологічний і безпечний матеріал, а це саме те, що потрібно дітям. Такий стіл буде досить масивним і важким, щоб дитина не змогла його випадково перевернути. Він довговічний і практично «безсмертний». І саме такі письмові столи для школярів представлені в нашому інтернет-магазині «Скіф»!

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter