Як правильно вибрати дзеркало в коридор


Дзеркало в коридорі вирішує цілий ряд завдань. Воно візуально змінює і розширює простір, використовується для зонування і додає світло. Можна приховати дрібні дефекти стін. І, звичайно ж, це незамінне придбання, щоб зібратися перед виходом з дому. Ми в інтернет-магазині «Скіф» розібралися, на що звернути увагу при виборі дзеркала.

Види дзеркал в коридор

Настінне дзеркало найбільш компактне і практичне, а відповідно і найпопулярніше. Є моделі з рамою, з полицею, з підсвічуванням і іншими додатковими опціями. Дуже добре виглядає високе настінне дзеркало на повний зріст.

Підлогові дзеркала часто більш ефектні, але менш практичні. Вони займають більше місця, а це не завжди зручно в коридорі. Крім того, його можна зачепити, і воно впаде. Зате підлогові дзеркала дозволяють відмінно розглянути себе на повний зріст. Можна міняти нахил, поворот і інші нюанси.

Дзеркало зі стулками – красива конструкція для класичних інтер'єрів. Якщо бічні стулки дзеркальні, воно дозволяє краще розглянути себе з усіх боків. Таке дзеркало з тумбою називається трельяж. Але це варіант скоріше для просторих прихожих, ніж для стандартного вузького коридору.

Окремо варто згадати дзеркальні дверцята, дзеркальне оздоблення і просто декоративні композиції з декількох дзеркал. Це дуже ефектно, але чим більша дзеркальна поверхня, тим більш ретельного догляду вона вимагає.

Форма і конструкція

Дзеркало в коридорі може бути цілісним і складовим. Цілісна конструкції простіша в монтажі, практичніша і надійніша. Але її складніше транспортувати, і в такому випадку зменшується вибір нестандартних дизайнерських рішень. Складові моделі можуть бути більш ефектні і краще підходять для авторських інтер'єрів. Але вони не так надійні і вимагають грамотного монтажу.

Що стосується форми – тут потрібно враховувати специфіку конкретного інтер'єру. Найпопулярніші і практичні – прямокутні і витягнуті дзеркала. Горизонтальні моделі виглядають красиво, але підходять скоріше для візуальної зміни простору. А ось збиратися у такого дзеркала не дуже зручно. Вертикальні моделі візуально піднімають стелі, але це стосується тільки високих витягнутих дзеркал на повний зріст. А ось круглі, квадратні і фігурні моделі частіше використовуються як витончений декоративний елемент.

Додаткові можливості

У коридорі дуже до речі буде дзеркало з підсвічуванням, тому що найчастіше там не вистачає світла. Таким дзеркалом набагато зручніше користуватися. Навіть якщо немає вбудованих світильників, можна встановити бра, торшери або світлодіодну стрічку. Але важливо, щоб світло падало на людину, а не на дзеркальну поверхню.

Поворотний механізм у підлогових дзеркал дозволяє змінювати кут огляду, що дуже зручно, коли хочеться трохи краще себе подивитися. Але такі моделі зазвичай більш громіздкі, так що впишуться тільки в досить просторий коридор.

Дзеркала з полицями, ящиками, гачками та іншими місцями зберігання більш функціональні. Хороший вибір, якщо коридор поєднаний з передпокоєм, і потрібно кудись складати ключі, шарфи та інші дрібниці. Але в такому випадку потрібно ретельно продумати розташування, щоб ящики і гачки не заважали, і тим більше, щоб через них не можна було травмуватися.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter