Як облаштувати кабінет


Працездатність людини безпосередньо залежить від того, наскільки правильно і раціонально облаштовано його робоче місце. Сьогодні ми ознайомимо Вас з деякими правилами планування і розташування основних елементів меблів в кабінеті. Ці поради прийнятні як для домашніх кабінетів, так і для офісів.

Якщо кімната невелика, не слід розташовувати робоче місце спиною до дверей або до вікна. Робоче місце в цьому випадку слід змістити або затемнити, облаштувати так, щоб на монітор не попадали відблиски. Це зменшує навантаження на зір.

Якщо площа офісного кабінету велика і в ній багато робочих місць, то можна влаштувати зонування приміщення. Зонування здійснюють розстановкою меблів. Робочі місця добре згрупувати блоками. Іноді для підкреслення межі зони перпендикулярно до стіни встановлюють стелаж.

Крім стелажів можна використовувати мобільні модульні перегородки в комбінації з будь-якими офісними меблями. Перегородки зонируют приміщення, зберігаючи при цьому єдність простору, сприяють шумопоглощению. Таке зонування добре тим, що дозволяє швидко переставляти перегородки відповідно до мінливих вимог до планування приміщення.

Модулі бувають з подвійним склінням (іноді його тонують), вбудованими жалюзі, з комплектами навісних меблів. Глухі частини модуля можуть бути оброблені панелями різних кольорів і текстур.

Дизайнери настійно радять віддати частину офісу або окреме приміщення під зону відпочинку. Тут розміщують м'які меблі, журнальний столик, кімнатні рослини.

Кольорове рішення кожного конкретного кабінету і офісу індивідуально, але існують певні правила, яких слід дотримуватися. Тут крім суб'єктивних переваг, треба враховувати ще й рекомендації колірної психології. Оптимальним варіантом є такий, коли стіни, підлоги витримуються в світлій гаммі, а яскравими акцентами стають робочі крісла і стільці.

Офісні стільці можуть мати соковиті, відкриті кольори, які рідко використовуються в м'яких меблів для житлових інтер'єрів. Нейтральної палітрі можна протиставити сучасне рішення: пофарбувати приміщення в глибокий, багатий колір. Можна знайти цікаве контрастне поєднання, коли переважає якийсь один колір.

Вибір кольору для робочої кімнати залежить також від того, яких умов вимагає робота: зосередження або стимуляції і пожвавлення. Холодні нейтральні кольори створюють діловий настрій, теплі насичені тони підходять для творчої атмосфери, сприяють дружньому робочому клімату.

Кольорове рішення залежить від якості освітлення і від того, на яку сторону виходять вікна. Якщо вікна звернені на північ, краще віддати перевагу теплим тонам. Якщо вікна виходять на південь або в офісі користуються штучним освітленням - стіни роблять світлими, холодного відтінку. Ці прості поради знайомі багатьом і стосуються в однаковій мірі службових і житлових приміщень.

Переговорні кімнати і демонстраційні зали, на противагу робочим кімнатам, рекомендують фарбувати в більш яскраві і насичені тони. Психологи стверджують, що вони мають у своєму розпорядженні до спілкування, і через нетривалого присутності в них стомлювати не будуть. Але при цьому важливо зберегти єдине стильове рішення офісу. Застосування ковроліну при покритті підлог створює додаткову звукоізоляцію. Слід вибирати кольору, близькі до природних або нейтральні.

Зустрічають по одягу ... Ця істина повною мірою стосується офісних меблів - перше враження клієнта або ділового партнера про вас і вашу фірму формує саме зорова інформація. Дизайн офісу, його меблі повинні максимально відповідати іміджу компанії. Офісні меблі - це вираження стилю фірми, тому при її виборі необхідно врахувати не тільки дизайн і технічні характеристики виробу, але і його відповідність іміджу компанії.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter