Еко-тренд – дерев'яні меблі. Їх переваги


Дерево – ідеальний матеріал для створення ексклюзивних меблів. Він теплий, живий і надзвичайно затишний, а в той же час – практичний, добротний і довговічний.

Розвиток промисловості і науково-технічний прогрес привернули увагу до сучасних штучних матеріалів. Але акрил, штучний камінь і пластик не змогли остаточно витіснити справжню класику. Дерево таки і залишилося втіленням природної краси і стилю.

Породи дерева для виготовлення меблів

Для створення шаф, столів і ліжок використовуються десятки деревних порід. Вони відрізняються міцністю, фактурою, кольором, ціною і особливими характеристиками. Наприклад, хвоя легша, дешевша і простіша в обробці. Дуб витримує майже будь-які навантаження, а бук не боїться вологи. Кедр можна використовувати навіть для оздоблення саун або лазень.

Умовно всі сорти можна розділити на дві великі категорії:

  • Тверді – це дуб, бук, в'яз, ясен, акація, тис, горобина, платан. Вони гарні для несучих конструкцій і каркасів габаритної меблі, яка постійно витримує високі навантаження.

  • М'які – це сосна, тополя, осика, вільха, кедр і вишня. Вони простіше обробляються і підходять для виготовлення складних форм і декоративних елементів. Наприклад, унікальних різьблених фасадів.

За рахунок різних способів обробки фактуру дерева можна або згладити, або підкреслити ще більше. Такі меблі доповнять і класичні, і популярні сучасні інтер'єри – лофт, контемпорарі, скандинавський стиль.

Так чим же так привабливі дерев'яні меблі?

Переваги меблів з масиву не тільки в естетиці, але і в її практичності. Ось тільки основні з них:

  • Екологічність. Деревина не виділяє токсичних компонентів навіть при горінні. Вона абсолютно нешкідлива і формує в приміщенні здоровий мікроклімат. У складі деяких порід містяться цінні смоли з природним антисептичним ефектом. У той же час ДСП, наприклад, містить в складі формальдегіди.

  • Різноманітність. У кожного сорту деревини є свої особливі властивості. Можна підібрати породу навіть для санвузла.

  • Унікальність. Фактура натурального дерева завжди неповторна. Навіть два спили з одного ствола не будуть повністю ідентичні. Ваші меблі виключно унікальні.

  • Довговічність. Сучасні технології сушіння і захисні просочення допомагають позбутися від усіх недоліків деревини. Навіть раніше робили меблі, які передавалася з покоління в покоління. Зараз це не рідкість.

  • Простота обробки. За рахунок того, що масив легко пиляти, шліфувати і декорувати, можна створювати меблі будь-яких форм і конфігурацій. Деревина добре тримає кріплення, не тріскається, не розбухає і не кришиться.

  • Презентабельність. Добротні меблі з масиву завжди виглядають престижно і статусно. Вони відображають смак і уподобання власників будинку і самі по собі задають настрій інтер'єру.

  • Енергетика. Дерев'яний інтер'єр безпосередньо асоціюється з самим поняттям домашнього тепла і затишку. У будинку панує комфортна атмосфера і особлива енергетика живої природи.

Зацікавилися ефектними і екологічними меблями з натурального масиву дерева? Саме такі ми і пропонуємо! Вибирайте моделі, які сподобалися, в каталозі інтернет-магазину «Скіф» і звертайтеся до нас!

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter