Дитячі меблі дизайнера "Джадсона Бомона"


Коли ми молоді, меблі воліють ласувати пальцями наших ніг, коли старіємо, улюбленою стравою всіх її кутів стає наша голова, особливо чоло.

Колись давно Джадсон Бомон закінчив престижний інститут мистецтв і дизайну, заснував компанію і протягом 5 років виготовляв стандартні столи і комоди які згодом почали викликати у нього нудоту. Від того часу він вирішив дивитись на дизайн меблів під зовсім іншим кутом. "Меблі не повинні бути скучними" подумав Бомон. Меблі повинні викликати емоції, точно так як і музика або картини. Вона повинна бути супутником, другом, партнером - всім чим завгодно тільки не "меблями".
    Ця думка поклала початок фантастичному божевіллю, нескінченному захопленню і загальному подиву. Тому що ніхто і ніколи не міг би подумати що комоди стануть похожі на жіночі плаття або героїв Disney.

Джадсон Бомон (Judson Bomont) - канадський дизайнер, у 1985 році став засновником та ідейним натхненником дизайнерської компанії з Ванкувера "Straight Line Designs inc." . Дана компанія виготовляє дуже незвичайні меблі, яка користується великою популярністю серед Канадських дитячих садків, шкіл і тд. Також серед клієнтів є такі: міжнародний аеропорт Ванкувера, Пристонський університет, бібліотеки, дитячі лікарні Британської Колумбії. 

Бомон разом зі своїми співробітниками (на той час їх було всього 8) спроектували колекції смішних і дотепних предметів інтер'єру. Крім меблів, дизайнери фірми також захоплюються створенням інсталляцій, арт-об'єктів для художніх і інтер'єрних виставок та скульптур.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter