Сім ознак ідеального офісу


Фахівці з меблевої компанії "Ріттер" дали декілька порад з облаштування гарного кабінету вищого класу - як в офісі, так і вдома.

1) Письмовий стіл визначає естетику і характер кабінету в цілому. Свій вибір завжди засновуйте на якості матеріалів, фурнітури і функціональності моделі. Письмовий стіл повинен виглядати бездоганно і презентабельно. Шкіряна вставка на стільниці - важливий атрибут розкішного столу.

2) Брифінг-приставки  (столи-приставки) повинні стикуватися максимально варіативно з письмовим столом і повністю відповідати його якості, свого роду бути його ідейним продовженням.

3) Тумби повинні бути максимально мобільними, можливо вам знадобиться пересувати їх для власної зручності. При цьому пересування тумби не повинно вимагати великих зусиль і ризикування подряпати підлогу або інші меблів.

 

4) Офісна шафа може бути представлена в двох варіантах: шафа для документів і шафа для одягу. Також в кабінеті, можливо, знадобиться широка шафа зі скляними дверцятами або відкритими полицями - для книг, сувенірів або алкоголю.

5) Багато виробників не упаковують кабінети штатними кріслами і стільцями. Тому часто можна помітити, що крісло або стілець не збігаються за якістю, обробці і кольором з кабінетом. Слідкуйте за тим, щоб всі меблі гармоніювали між собою - це важлива ознака стильного офісу.

6) Якщо в кабінеті вам необхідний власний стіл для переговорів, то він повинен бездоганно виглядати з іншими меблями в естетичному і якісному відношенні.

7) Зручні меблі, гармонійні поєднання, витриманість загального стилю, приємні аксесуари - запорука комфортного і елегантного робочого простору.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter