5 причин обрати розсувний стіл


Дуже складно підібрати стіл, який би одночасно був досить компактним, щоб не займав багато місця в кімнаті, але містким для застіль, свят, вечірок і сімейних вечерь. Тут на допомогу приходять розсувні столи! Багато хто до цих пір побоюється їх, згадуючи старі громіздкі моделі з дитинства. Але насправді зараз вони вже давно легкі, зручні, практичні і функціональні. До речі, саме такі меблі ви знайдете в нашому інтернет-магазині «Скіф».

А поки назвемо вам мінімум 5 причин вибрати розсувний стіл!

1. Універсальність

За одним столом можна розмістити від 2 до 6-8-10 чоловік, дивлячись яка у вас модель. У звичайні дні він майже не займає місця, тому що складається в компактний і акуратний столик. Це справжня знахідка для маленьких квартир, студій, тісних кухонь. А ще за допомогою такого столу можна зонувати простір, якщо кухня об'єднана з вітальнею або балконом. Якщо знадобиться, можна знайти навіть пересувні моделі на коліщатках, щоб без зусиль рухати стіл по дому.

2. Зручність використання

Стандартний механізм передбачає наявність стикувального шва посередині, під яким знаходиться центральна вставка. Потрібно просто розсунути дві половинки і підняти її нагору. Шви дуже акуратні і без щілин, в яких буде накопичуватися пил і сміття.

Є і більш сучасні моделі, з поворотною центральною вставкою. Тут потрібно розтягнути краї в сторони, і ця вставка (або дві вставки) сама встане на своє місце. Таким чином можна збільшити стільницю мінімум на третину.

3. Різноманітність

Розсувні столи бувають всіх можливих форм і дизайнів. Дуже красиво виглядають дерев'яні або білі глянцеві моделі. Хоча можна підібрати навіть стільницю зі скляними вставкам. Стандартна форма – квадрат, який при розкладанні розтягується в трикутник. Такий стіл зазвичай підходить для 4-8 осіб.

Прямокутні столи бувають ще більш місткі – до 12 осіб. І їх легко вписати в інтер'єр будь-якого стилю. Овальні – зручні, красиві, естетичні, без кутів, що стирчать, для збереження проходів. Круглі – теж дуже красиві і незвичайні, але зазвичай тут вже страждає місткість.

4. Надійність

Деякі покупці побоюються, що розсувний стіл складеться або перекинеться сам. Але в сучасних моделях це неможливо конструктивно. Навіть бюджетна фурнітура вже давно досить практична і надійна для таких рішень. У тому числі вона легко витримує високі навантаження.

5. Довговічність

Ще одне популярне побоювання в тому, що розсувний стіл швидко стане непридатним. Але і це не так. Як і у випадку з будь-якими іншими меблями, все повністю залежить від якості матеріалу і комплектуючих. Добротні дерев'яні розсувні стільниці прослужать стільки ж, скільки і цільні.

При дбайливому поводженні з меблями термін служби такого столу – близько 20 років. Моделі з МДФ або ДСП менш довговічні. Але вони набагато дешевші, і тут можна втілювати більше цікавих кольорових і дизайнерських рішень. Найлегші, але найменш довговічні – пластикові розсувні столи. Хороший варіант для дачі, саду або балкона. Стільниці зі скла дуже стильні, але вимагають дбайливого використання.

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter