Поради для маленької кімнати


Інтер'єр цієї мініатюрної квартири, яку спроектувала дизайнер Валерія Крива, доводить, що маленький простір - не привід відмовлятися від чогось більшого, світлого, повітряного і прекрасного. Максимально відкрите планування, світлі стіни і меблі, натуральні матеріали, правильно організоване освітлення і колірні акценти створюють відчуття свіжості і простору.
Дизайн цієї квартири створений так, щоб її господар міг в будь-який момент відчути себе на природі, живучи на невеликій площі в місті. Звідси ніжний ситцевий візерунок на текстилі, поєднання сонячного жовтого, небесно-блакитного і соковитого зеленого в декорі інтер'єру, дзеркала до стелі, візуально збільшують приміщення, і імпровізована «гай», намальована на одній зі стін.

Дуже важко зосередиться і відпочити коли в квартирі розкидані речі. Тому на невеликій площі дуже важливо правильно організувати їх зберігання. Високі стелі в такому випадку - ваш кращий друг. Шафи, антресолі, полиці і збірні модулі до стелі допоможуть прибрати з очей зайве і не зайняти при цьому багато місця.

Геніальне рішення - вузькі дзеркала до стелі, які візуально додають квартирі світла і площі.

Ніжний квітковий візерунок на римських шторах "заграє" з сільським стилем і чимось нагадує прованс, але прекрасно гармонує з сучасним інтер'єром квартири.

Так як місця для тумбочок або журнального столика тут немає, цю функцію можуть замінити широкі і плоскі підлокітники дивана.

Замість стелажа або громіздкої тумби – найкращою буде підвісна стільниця, яку можна використовувати і як додатковий обідній стіл.

Яскраве оздоблення ванної кімнати відволікає увагу від її мініатюрної площі.

 

Напишіть, що ви шукаєте і натисніть Enter